Sportspot kansikuva

OTA YHTEYTTÄ!

Ota yhteyttä – pyrimme vastaamaan kyselyihin jo saman päivän aikana.

Jimi Hellstedt

Myynti

jimi@sportspot.fi
+358 40 574 1039

Johannes Hirvonen

Myynti

johannes@sportspot.fi
+358 50 447 7594

Jani Piipari

Myyntijohtaja

jani@sportspot.fi
+358 44 055 8866

Teemu Harinen

Toimitusjohtaja

teemu@sportspot.fi
+358 50 492 2944

Juho Nenonen

Urheilijayhteistyö

juho@sportspot.fi
+358 40 751 9569

 

email sportspot@sportspot.fi

puhelin +358 044 055 8866

Sijaintimme

Piipahda toimistollemme Helsinkiin: Töölönkatu 50 D, toinen kerros.

Facebook
Twitter
Instagram